szwadron historii

W ramach tworzenia Kapitału Żelaznego wokół niego powstanie również sieć społeczna, zwana w naszej marketingowej nomenklaturze Szwadronem Historii. Będą to osoby fizyczne, posiadające wspólne z naszymi wartości, które mogą i chcą wspierać naszą działalność finansowo w sposób cykliczny mniejszymi wpłatami.

członkowstwo w szwadronie

Dołączając do Szwadronu Historii Darczyńca może wybrać jedną z dwóch form członkostwa.

• Pierwsza forma to członkostwo ogólne – w randze wyższej. Taka forma wiążę się z większym udziałem finansowym, ale również z większym zakresem świadczeń benefitowych. Forma ta jest podzielona na trzy kategorie.
  • Druga forma to wybór jednej z czterech rang członkostwa w randze niższej. Każda z nich przyporządkowana jest do obszaru działalności Fundacji z modułu Think tank. Wybierając konkretną formę otrzymujesz pakiet świadczeń dotyczący konkretnego projektu.

świadczenia benefitowe

Osoby, które zdecydują się zostać członkiem Szwadronu powinny zostać docenione także benefitami. Oczywiście zależeć one będą od formy wsparcia i wysokości świadczenia finansowego.

Przykładowe benefity dla rangi wyższej:
  • Złota karta biblioteczna
  • Przedpremierowa dostawa wydawanych przez Fundację książek
  • Zaproszenia VIP na galę Przeglądu Przeszłość/Przyszłość
  • Notka o udzielonym wsparciu w publikowanych raportach
  • Rabaty do 30 % na udział w projektach/wydarzeniach NFH

Przykładowe benefity dla rangi niższej:

• Karta biblioteczna
  • Rabat 15% na wydawane przez Fundację publikacje