Wesprzyj nas

Jesteśmy zespołem prężnie działających ludzi, dla których historia Polski to nie tylko słowa, a coś znacznie więcej.

Dołącz do nas i wspomóż nas
w realizacji tego projektu

[give_form circle_main_color="#d4cbbc" id="4906"]

Tworzymy opowieść o fascynujących, ale także i trudnych dziejach naszej Ojczyzny, Realizując nasze projekty wyciągamy polską historię z meandrów niepamięci, przybliżając ją także zagranicą. Cała nasza działalność wymaga jednak nakładów środków finansowych, bez których nie jesteśmy w stanie osiągnąć stawianych przez nas celów.

Dlatego też zwracamy się do ciebie!

Wesprzyj nas w budowie prawdy o naszej przeszłości, bo prawda ma przyszłość! Dołącz do naszych Darczyńsów i pomóż nam stworzyć opowieść o polskiej historii, o polskich osiągnięciach. Dzięki Tobie będziemy w stanie współtworzyć realną politykę historyczną. Wspólnie będziemy mogli zmieniać świat.

Jak możesz nas wesprzeć?

1. Wpłata dowolnej kwoty za pomocą formularza wpłat
  2. Wpłata za pośrednictwem serwisu Patronite
  3. Wpłata standardowym przelewem bankowym na konto

Dane do przelewu:

Fundacja im. Janusza Kurtyki
Wysłouchów 4/20, 03-310 Kraków
Nazwa banku: PKO BP SA Oddział 3 w Łodzi
nr konta 46 1020 3378 0000 1702 0303 3305

Dla osób, które przez minimum 3 miesiące świadczą wsparcie powyżej 100 zł przewidujemy:

• zaproszenia na zamknięte wydarzenia Fundacji jak np. Gala wręczenia Nagrody im. Janusza Kurtyki
  • 15% rabat na płatne wydarzenia Fundacji tj. Rajdy Śladami Żołnierzy Wyklętych
  • raz w roku wysyłka nowych publikacji wydanych przez Fundację

Wesprzeć możesz nas także rzeczowo. Posiadasz książki o wartościowej treści naukowej, historycznej lub społeczno-politycznej i nie wiesz co z nimi zrobić? Zgłoś sie do nas i przekaż je naszej Bibliotece!

Wyślij naszemu Blibliotekarzowi informacje o książce, nazwę, opis, rok wydania i tematykę publikacji wraz ze zdjęciem okładki. Po analizie tych informacji odpowiemy Ci czy książka klasyfikuje się do naszych zbiorów.