III edycja Konkursu o Nagrody Przeszłość / Przyszłość – termin nadsyłania zgłoszeń wydłużony!

Fundacja im. Janusza Kurtyki zaprasza do udziału w trzeciej edycji Konkursu o Nagrody Przeszłość/Przyszłość.

Jest to inicjatywa mająca na celu dokonanie przeglądu oraz nagrodzenie i upublicznienie najlepszych inicjatyw związanych z promocją i upamiętnianiem polskiej historii, które pomimo swoich ewidentnych atutów, pozostają szerzej nieznane.

Uwaga! Termin zgłaszania kandydatów w Konkursie zostaje przedłużony do 30 kwietnia 2023 roku.

Co istotne, w konkursie można zgłaszać również własne inicjatywy. Nagrody przyznane zostaną przez Kapitułę Konkursową w następujących kategoriach:

Podczas ubiegłorocznej edycji Konkursu zgłoszonych zostało prawie 90 inicjatyw, spośród których trudno było wybrać te najlepsze. Konkurs oraz finałowa gala zostały zwieńczone publikacją

Nagrodzenie najciekawszych inicjatyw związanych z promocją to nie wszystko! Wzorem roku ubiegłego wszystkich nominowanych, laureatów, a także zarejestrowanych uczestników zaprosimy na finałową galę Przegląd Przeszłość/Przyszłość, która będzie odbywać się pod koniec sierpnia 2023 roku.

Podczas gali poza Nagrodami w Konkursie Przeszłość/Przyszłość wręczona zostanie także Nagroda im. Janusza Kurtyki w VII edycji Konkursu. Ponadto w trakcie wydarzenia zorganizowane zostaną debaty i inne inicjatywy, których celem jest promocja polskiej historii.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Konkursie, w naszym niezwykłym projekcie, dzięki któremu przeszłość przekuwamy w przyszłość.

Zgłoś inicjatywę związaną z historią! Swoją, lub czyjąś!

Regulamin, szczegółowe warunki konkursu, oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie www.fundacjakurtyki.pl

Partnerem projektu jest PKN ORLEN

Wsparli nas